ניקיון בית אחרי שיפוץ

sildenafil citrate 100mg express pharmacy drugstore levitra coupon sildenafila canadadrugs.com pharmacy cialis cost canadian online pharmacies sildenafil 20 mg canadian online pharmacy revatio tadalafil generic how to get prescriptions from canada ניקיון בית אחרי שיפוץ

לאחר הרבה תלאות של השיפוצים, הגיע הזמן לנקות את הבית ולהכניס את הרהיטים שנשמרו על מנת שלא ייפגעו בזמן השיפוץ. בוודאי לאחר השיפוץ נבהלתם למראה הבטון, המלט, האבק וכמויות האבנים שנפלו מהמקומות השונים איך נבצע ניקיון בית אחרי שיפוץ? לבטח שלא נוכל להשתלט לבד על הניקיון הקשה הזה והוא לעולם לא ייראה מקצועי כמו חברת ניקיון המתמחה עם ניקיון בית אחרי שיפוץ.  כתמי הצבע, עלולים להזיק לרצפות אם לא נדע באלו חומרים ניתן לנקות אותם מבלי להזיק לרצפות. יש לבצע ניקיון יסודי ומסיבי בכל פינה בבית אם במטבח, בגופי התאורה באזורי חדרי השינה ובכל הבית בכלל  הניקיון הספציפי הזה חייב להתבצע באמצעות אנשי צוות מקצועיים שבתום השיפוץ, יבצעו גם פוליש לרצפות שלבטח ספגו כמות גדולה של אבק ולכלוך והן כבר לא נראות כפי שהיו פעם. ההוצאות הסופיות לאחר השיפוץ וקבלת המראה הרצוי יתבצעו באמצעות הפניש המקצועי של חברת הניקיון שתבצע עבודה יסודית עד שלא תכירו את הבית.

כיצד נדע כיצד לבחור חברת ניקיון המתמחה בניקיון לאחר שיפוץ?

חשוב לבחור חברה שמתמחה בסוגי ניקיון ספציפיים כמו ניקיון בית אחרי שיפוץ.  יש לנקות פאנלים, לגרד חומרים שונים מהחלונות בעדינות מבלי לפגוע בזכוכית, לגרד את הצבע והחומרים שנספגו ברצפה, להתפטר מהלכלוך שהשאירו השיפוצניקים ולהגיע למצב של אכלוס לפני מגורים. מסוכל להיות בבית מלא אבק וחומרי בנייה במיוחד עבור ילדים קטנים וכאלה הסובלים מבעיות בנשימה כמו אסטמה. חשוב לצאת מהבית ולהשאיר אותו ריק לגמרי אפילו מריהוט מיותר כאשר מבצעים את הניקיון היסודי לאחר השיפוץ. השיפוצניקים שביצעו את השיפוץ, אינם אחראים על הניקיון ולכן הם אף ישאירו כמויות של פסולת בנייה, ויש לברר בחברות הניקיון השונות המבצעות ניקיון זה, אם יש להם מכולות לפינוי הפסולת. יש הרבה חברות אשר יבצעו את הפינוי ויובילו את הפסולת למקומות בהם ניתן לזרוק את הפסולת של הבנייה כמו אתרי פסולת המוכרים בחוק.

כמה עולה לנו ניקיון לאחר שיפוץ?

הכול תלוי גם אם תרצו פוליש שהוא הכרחי לאחר השיפוץ. ניקיון כזה המתבצע לאחר השיפוץ, יכול להגיע לסכום של אלפי שקלים. אל תתפתו על מחיר נמוך מדי, למרות שזה יכול לקרוץ לכם. יש לברר את המחירים של ניקיון זה באמצעות קבלת כמה הצעות מחיר. מחיר של 3 חדרים בדירה יכול להגיע לסכום של 1000 שקלים וככל שהדירה גדולה יותר כך בוודאי יעלה המחיר בהתאם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים